Ferrari Roma Spider - Itālijas autobūves etalons kupejā 23-03-2023, 12:09
» » » Volvo Concept Recharge parāda elektrisko automašīnu nākotni

Volvo Concept Recharge parāda elektrisko automašīnu nākotni

Volvo Concept Recharge parāda elektrisko automašīnu nākotni
Volvo Concept Recharge ir jauns zviedru hibrīdkrosovers, kurā viņi centās ielikt visus progresīvākos sasniegumus videi draudzīga automobiļu dizaina jomā. Modelim ir ļoti interesants futūristisks dizains, kā arī ne mazāk iespaidīgs tehniskais aprīkojums, tāpēc mums par to ir ko pastāstīt.
Ja visi pašreizējie Volvo krosoveri, neatkarīgi no tā, vai tie ir elektriskie vai hibrīdie, būtībā izmanto veco benzīna automašīnu attīstību, tad šī koncepcija tika samontēta uz daudzsološas jaunas platformas, kas ļauj radīt iespaidīgus modernus modeļus.

Hibrīda spēkstaciju pārstāv videi draudzīgs benzīna dzinējs, kas pilnībā atbilst Euro 7 standartam, kā arī trīs elektromotori, kas izkaisīti pa abām automašīnas asīm. Turklāt ir uzlādējams akumulators, kas WLTP ciklā ļauj pārvarēt līdz 200 kilometriem, vispār neiedarbinot benzīna dzinēju.
Krosovera izskats izceļas ar futūristiskiem motīviem, savukārt interjers veidots skaidrā minimālismā. Elegants informācijas panelis, kas vienmērīgi ieplūst multivides sistēmas ekrānā, gaišu krāsu un estētisku formu pārpilnība. Lūk, ko piedāvā nākamie Volvo automašīnu pircēji.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
BMW automašīnas Latvijā pārraidīs reklāmas
10-10-2021, 14:22
Volvo Concept Recharge parāda elektrisko automašīnu nākotni
29-03-2022, 23:30
Jeep CJ-8 Scrambler tiks atdzīvināts tūristiem
28-03-2022, 23:34
Atelier ABT ir izstrādājis jaunu komplektu Cupra Leon
12-02-2021, 17:50


Uz augšu