Bijušie Apple darbinieki ieņem darbu Ferrari 3-04-2024, 18:54
» » » Latvijā ir atjaunināts Ford Mustang Mach-E

Latvijā ir atjaunināts Ford Mustang Mach-E

Latvijā ir atjaunināts Ford Mustang Mach-E
Diez vai Ford Mustang ir nepieciešams īpašs ievads. Šis leģendārais poniju auto ir mainījies vairākās paaudzēs un joprojām ir viens no amerikāņu koncerna flagmaņiem daudzās valstīs. Nesen slavenā zirga Eiropas versija saņēma labu atjauninājumu, par kuru mēs runāsim vēlāk tekstā.
Atjauninātais Ford Mustang Mach-E jau ir pieejams Latvijas autosalonos, tāpēc mūsu valsts iedzīvotājiem ir aktuāls viss sekojošais. Tātad, ko jaunu var piedāvāt šī elektromobiļa dizaineri un dizaineri? Pirmkārt, palielināts akumulatora tilpums. Tagad ar vienu uzlādi ar WLTP ciklu var nobraukt līdz 505 kilometriem.

Nedaudz tika mainīts arī automašīnas izskats, kas saņēma jaunus diskus, radiatora režģi un pat optiku. Iekšpusē sēdekļiem ir firmas šuves un izsmalcināts instrumentu panelis, kas godina slaveno labi veidoto dizainu. Kopumā jūsu iecienītākā modeļa cienīga jaunināšanas pakotne.
Kā jau teicām, pilnīgi jaunu Ford Mustang Mach-E var iegādāties jebkurā oficiālajā auto salonā Latvijā, kā arī pie dīleriem, kuri labprāt pārdod šo modeli. Un, lai gan uz Mustang bāzes izgatavota elektromobiļa cena joprojām kož, tā izskats un pienācīgs tehniskais aprīkojums ir tā vērts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Elektriskais BMW i7 gandrīz gatavs ražošanai
8-04-2022, 23:29
FOTO: Latvijā pārdots pirmais elektromobilis BMW i3
14-03-2023, 12:48
Nelikumīga robežas šķērsošana
6-08-2021, 17:25
Audi atklāj savu pirmo uzlādes centrmezglu
7-04-2022, 23:37


Uz augšu