Ferrari Roma Spider - Itālijas autobūves etalons kupejā 23-03-2023, 12:09
» » » Bijušie Apple darbinieki ieņem darbu Ferrari

Bijušie Apple darbinieki ieņem darbu Ferrari

Bijušie Apple darbinieki ieņem darbu Ferrari
Kas kopīgs pasaulē labākajam viedtālruņu ražotājam un itāļu kompānijai Ferrari? Atbilde ir vienkārša, lai arī ne acīmredzama - eleganta dizaina mīlestība. Tajā pašā laikā datortehnikas un automašīnu dizainam, lai arī tas atšķiras pēc būtības, joprojām ir daudz kopīgu saskarsmes punktu. Katrā ziņā tā par to saka divi bijušie Apple darbinieki, kuri devās strādāt uz itāļu Ferrari.
Ņūsons un Īve, un tā sauc mūsu materiāla varoņus, ir strādājuši kopā divdesmit gadus. Abiem krietni pāri 50, kas liecina par milzīgo pieredzi un bagāto dzīves ceļu. Ņūsons bija iesaistīts leģendārā iPhone radīšanā, savukārt Ive bija atbildīgs par citu amerikāņu giganta produktu izstrādi.

Ferrari jaunajā darbā briti kļūs par konsultantiem un kuratoriem, jo viņu lielā pieredze palīdzēs apmācīt un uzraudzīt topošos itāļu speciālistus.
Ferrari dizaina nodaļas vadītājs Flavio Manzoni nemaz nav sarūgtināts par tik augsta līmeņa personību parādīšanos uzņēmumā. Gluži pretēji, Manzoni iedrošina komandas paplašināšanās un tic uzņēmuma nākotnes neaizstājamiem panākumiem. Labi, vēlēsim šim zvaigžņu sastāvam veiksmi un augsta līmeņa projektus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Ferrari F8 tiek pārveidots par Novitec biroju
8-01-2021, 17:52
Latvijā tiks būvēta jauna autoražotne
2-09-2021, 17:23
Jauns elektriskais krosovers EV9 no Dienvidkorejas autoražotāja KIA
2-03-2023, 11:37
Japāņu uzņēmuma Suzuki vēsture
5-03-2021, 17:39


Uz augšu