Bijušie Apple darbinieki ieņem darbu Ferrari 3-04-2024, 18:54
» » » Nelikumīga robežas šķērsošana

Nelikumīga robežas šķērsošana

Nelikumīga robežas šķērsošana

Vēl viens kuriozs atgadījums noticis pie Baltkrievijas un Latvijas robežas, kur muitas darbinieki aizturēja aizdomīgu kravas automašīnu ar neprecīziem dokumentiem. Pārbaudes laikā izrādījās, ka šī kravas automašīna ir iekļauta zādzībā. Vadītājs tika aizturēts un ievietots pagaidu izolatorā tālākai izmeklēšanai.

Pēc muitas amatpersonu teiktā, aizdomas izraisījis ķīniešu vilcējs DAF, kas ar tukšu piekabi šķērsojis Latvijas robežu. Pārbaudot dokumentus, izrādījās, ka kravas automašīna maksā tikai 8 tūkstošus eiro, kas ir nereāls rādītājs pat lietotajām kravas automašīnām. Šī iemesla dēļ muitas darbinieki pārbaudīja dzinēja numurus un uzsāka automašīnas pārbaudi.


Testa rezultāti bija neapmierinoši. Izrādījās, ka šī automašīna ir nozagta kopš 2014. gada. Acīmredzot kontrabandisti ar nozagtajām kravas automašīnām aizveda uz Rietumeiropas valstīm ar mērķi tālākai tālākpārdošanai. Šī nenovērtētā vērtība ir noziedznieku alkatības un tālredzības rezultāts. Tādējādi viņi vēlējās samazināt muitas nodokļus.

Aizturētais vadītājs noliedz savu vainu un saistību ar noziedzīgām darbībām. Pēc viņa teiktā, viņš tikai izpildīja pasūtījumu un nezināja par šī traktora vēsturi. Jebkurā gadījumā ir uzsākta pirmstiesas procedūra, saskaņā ar kuras rezultātiem tiks lemts automašīnas un tās vadītāja liktenis.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Exeed VX universāla testa brauciens
2-04-2022, 20:49
Audi atklāj savu pirmo uzlādes centrmezglu
7-04-2022, 23:37
Atelier ABT ir izstrādājis jaunu komplektu Cupra Leon
12-02-2021, 17:50
Latvijā sākās riepu pārstrāde
6-10-2021, 17:22


Uz augšu