BMW automašīnas Latvijā pārraidīs reklāmas 10-10-2021, 14:22
» » » Uz Rīgas ceļiem tika veikta neplānota automašīnu pārbaude

Uz Rīgas ceļiem tika veikta neplānota automašīnu pārbaude

Uz Rīgas ceļiem tika veikta neplānota automašīnu pārbaude

Uz galvaspilsētas ceļiem tika veikts kārtējais ceļu satiksmes inspektoru reids. Nejaušas pārbaudes rezultātā izrādījās, ka autovadītājiem ir vairāki pārkāpumi, kas var būt bīstami un pat izraisīt ceļu satiksmes negadījumus. Ar visiem likumpārkāpējiem tika veikts atbilstošs darbs.

Galvenā uzmanība tika pievērsta ziemas riepu protektora dziļumam, jo šī problēma ir plaši izplatīta uz galvaspilsētas un citu Latvijas pilsētu ceļiem. Izrādījās, ka 15 procenti autovadītāju neatbilst noteiktajiem standartiem, un dažiem no tiem ir pat klaji pārkāpumi.


Ar normālu protektora dziļumu 4 mm īpaši dedzīgi likumpārkāpēji varētu lepoties ar rādītāju līdz 0,33 mm, kas nav vairākas reizes lielāks par pieļaujamo normu. Protams, visiem pārkāpējiem tika uzlikts naudas sods. Viņi arī veica skaidrošanas darbu, skaidrojot attiecības starp ziemas riepu stāvokli un drošību uz ceļiem.

Turklāt tika fiksēti pārkāpumi, uzstādot valstī aizliegto ksenona lukturu uzstādīšanu, kas var apžilbināt autovadītājus no pretimbraucošās joslas. Arī problemātisko automašīnu īpašniekiem tika uzlikti naudas sodi, kā arī lika optiku nomainīt pret likumā atļautajām iespējām!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Atelier ABT ir izstrādājis jaunu komplektu Cupra Leon
12-02-2021, 17:50
Pārsteidzoši fakti par Ford
26-05-2021, 17:35
Latvijā tiks būvēta jauna autoražotne
2-09-2021, 17:23
Ford Focus ST izskatās glītāk pie Mountune
21-01-2021, 17:51


Uz augšu