Tiek uzsākta ABT Audi SQ8 TFSI ražošana 10-04-2022, 20:21
» » » Latvijā pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits. Kurš ir vainīgs?

Latvijā pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits. Kurš ir vainīgs?

Latvijā pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits. Kurš ir vainīgs?

Latvijā pieaudzis nāvējošo ceļu satiksmes negadījumu skaits. Tas ir īpaši akūti valsts galvaspilsētā Rīgā, kur, pēc statistikas datiem, negadījumu skaita pieaugums kopš gada sākuma pieaudzis par 25 procentiem. Šajā sakarā valdībā jau ir sasaukta ārkārtas sēde. Vienlaikus aģentūra TNS kanālā LNT veica iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu pašreizējās situācijas cēloņus.

Saskaņā ar veiktajām aptaujām 27 procenti pilsoņu nobalsoja par to, ka Latvijas prasības jaunajiem autovadītājiem ir pārāk mīkstas. Vienkārši sakot, vadītāja apliecības eksāmeni nav pietiekami stingri, un nepieredzējušie jaunpienācēji paliek ceļā.


Daži apgalvo, ka braukšanas prakses trūkums sarežģītos laika apstākļos noved pie katastrofālām situācijām uz ceļa, taču ir tādi, kuri neuzskata, ka eksāmenu noteikumu pastiprināšana ir saistīta ar ceļu satiksmes negadījumu skaitu. Šī pilsoņu kategorija atzīmē, ka ir jānosaka lieli naudas sodi autovadītājiem, kuri pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Jebkurā gadījumā problēma ir diezgan akūta, tāpēc tai ir nepieciešams steidzams risinājums. Lai kā arī būtu, Latvijas varas iestādes veiks atbilstošus pasākumus, par kuriem tiks paziņots tuvāko nedēļu laikā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Ford Focus ST izskatās glītāk pie Mountune
21-01-2021, 17:51
Latvijā sākās riepu pārstrāde
6-10-2021, 17:22
Jeep CJ-8 Scrambler tiks atdzīvināts tūristiem
28-03-2022, 23:34
Skoda Karoq saņēma atjauninājumu Eiropā
9-04-2022, 23:24


Uz augšu