Ferrari Roma Spider - Itālijas autobūves etalons kupejā 23-03-2023, 12:09
» » » Uz Ukrainu tiek nosūtītas pirmās dzērājšoferiem konfiscētās automašīnas

Uz Ukrainu tiek nosūtītas pirmās dzērājšoferiem konfiscētās automašīnas

Uz Ukrainu tiek nosūtītas pirmās dzērājšoferiem konfiscētās automašīnas
Trešdien, 8.martā pēc vietējā laika, saskaņā ar Valsts nodokļu dienesta (VID) ziņojumu no Latvijas uz Ukrainu sākusi izbraukt pirmā dzērājšoferu konfiscēto automašīnu partija. Astoņas automašīnas tika nodotas biedrībai Agenda, kas tās nosūtīs tur, kur tās visvairāk vajadzīgas - Ukrainas Aizsardzības ministrijas militārajām vienībām, Vinnicas reģionālajai klīniskajai slimnīcai un Kupjanskas padomes medicīnas organizācijai.
“Twitter konvojs” jeb Reinis Pozņaks uz Ukrainu ved kopš kara sākuma Latvijas iedzīvotāju dāvinātās automašīnas, lai palīdzētu Ukrainas armijai cīnīties pret Krieviju, viņš tviterī paziņoja, ka kāds iereibis autovadītājs “izpirks ne tikai savu alkohola atkarību. , bet arī par idejisko darbību” no - par Krievijas karogu mašīnā.

Pozņaki arī norādīja, ka, palīdzot Ukrainai, nodrošinot automašīnas, nedrīkst aizmirst, ka viņi tika konfiscēti par braukšanu dzērumā. "Ir labi palīdzēt Ukrainai, taču potenciālo slepkavu skaits uz ceļiem ir patiešām satraucošs," viņš rakstīja.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Lamborghini vēsture
7-05-2021, 17:36
Jeep CJ-8 Scrambler tiks atdzīvināts tūristiem
28-03-2022, 23:34
Latvijā ir atjaunināts Ford Mustang Mach-E
10-03-2022, 23:45
Japāņu uzņēmuma Suzuki vēsture
5-03-2021, 17:39


Uz augšu