Ferrari Roma Spider - Itālijas autobūves etalons kupejā 23-03-2023, 12:09
» » » Audi atklāj savu pirmo uzlādes centrmezglu

Audi atklāj savu pirmo uzlādes centrmezglu

Audi atklāj savu pirmo uzlādes centrmezglu
Neskatoties uz to, ka Eiropā uz koplietošanas ceļiem pieaug elektrisko transportlīdzekļu skaits, šāda veida transportlīdzekļiem joprojām trūkst infrastruktūras. Daudzi autoražotāji uzsāk savus projektus, kam vajadzētu palīdzēt palielināt uzlādes staciju būvniecības tempu. Viens no šiem projektiem pieder slavenajam uzņēmumam Audi.
Konkrēti, Audi inženieri jau ir uzbūvējuši savu pirmo uzlādes centrmezglu Vācijas pilsētā Nirnbergā. Skaistā un modernā ēka atrodas Municher Straße un aizņem pieticīgu 40 kvadrātmetru platību. Tajā pašā laikā pats centrs sastāv no diviem stāviem, ieskaitot atpūtas zonu.

Priekšējais stāvs ir paredzēts elektrisko transportlīdzekļu augstsprieguma uzlādei. Kopumā šeit var novietot līdz sešiem elektromobiļiem. Protams, no paša Audi būs iespējams uzlādēt ne tikai automašīnas, bet arī jebkuru citu saderīgu elektromobili. Ātrās uzlādes funkcija ļaus 20-30 minūtēs papildināt līdz pat 80 procentiem tā paša e-tron akumulatora.
Stacijas apmeklētāji gaidot var uzkost iestādes otrajā stāvā, kur izvietoti omulīgi galdi un mīksti dīvāni. Šeit pieejami arī uzņēmuma žurnāli un reklāmas bukleti, bezmaksas Wi-Fi, kā arī ligzdas viedtālruņu un planšetdatoru uzlādēšanai. Šis mezgls ir pirmais staciju sērijā, ko plānots būvēt Vācijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Testa brauciens Hyundai Santa Fe
5-03-2022, 20:49
Exeed VX universāla testa brauciens
2-04-2022, 20:49
Franču Citroën vēsture
8-04-2021, 17:38
Latvijā sākās riepu pārstrāde
6-10-2021, 17:22


Uz augšu